Güvenlik kamera sistemleri

Gensal Telekom’da güvenlik kamera sistemini, projelendirilmesi, teknik şartnamelerin hazırlanması, ekipman temini, kurulum, muayene, bakım ve mevcut ağın modernizasyonu için bizimle çalışabilirsiniz.

güvenlik kamera sistemleri foto
Güvenlik kameraları, sizin için önemli bölgeleri kontrol etmeye yardımcı olur

Ne tür bir video gözetim sistemi satın alınır

Kit, belirli bir tesiste kullanım koşulları için seçilir. Yürütme seçenekleri:

  • İç veya dış ortam kameralar. Modeller su, toz, çalışma sıcaklığı kısıtlamalarına karşı farklı koruma sınıflarına sahiptir.
  • Kablolu veya kablosuz cihazlar. Ekipman klasik kablolu bir şekilde bağlanır, İnternet üzerinden çalışır (IP kameralar), yerel ağ yönlendiricisine bir sinyal iletir.
  • Özel evler, apartmanlar, ofislerin, bankaların, endüstriyel tesislerin korunması için donatım. Cihazlar tasarım, kontrol yöntemleri, işlevler, ölçeklenebilirlik, karmaşık ağlar oluşturma açısından farklılık gösterir.
güvenlik kamera sistemleri gensal foto
Kameralar, bir güvenlik kompleksinin parçası olarak kullanılabilir

Küçük işletmelerde hazır kitleri kullanmak mümkündür – bağlanması daha kolaydır, İnternet üzerinden bir akıllı telefon ile izlenerek kontrol edilebilir. Geniş bir alanın güvenlik kontrolüne, çeşitli kamera türlerinin bağlanmasına, birden fazla monitöre ihtiyacınız olabilir – ağ ayrı bloklardan, kontrolörlerden, cihazlardan toplanır. Ekipman, mevcut güvenlik kompleksine entegre edilmiştir, alanları kontrol etmeye, ihlalleri tespit etmeye, çevre koruma operasyon noktalarında bölgeyi incelemeye yardımcı olur.

Güvenlik kamera sistemi maliyeti

Toplam maliyet, ağın karmaşıklığına, kontrol noktalarının sayısına ve işlevsellik gereksinimlerine bağlıdır. Tipik olarak maliyet, kameraların kurulumu, ara blokların, kontrolörlerin, güç ve iletişim kablolarının kurulumunu içerir.

Yönlendiricili bir dizi video kamera, tüm bölgeyi kapsamanıza ve sinyali korumanın monitöründe görüntülemenize olanak tanır

Bir kamera gözetim sistemi nasıl satın alınır

Güvenlik kameralarını yalnızca satan firmalar yerine, kurulumunu ve bakımını yapan bir işletmeden satın almak daha karlı ve daha uygundur. Uygulamacı firmalar cihazların problem ve kalitesini daha iyi bilir ve sizi doğru yönlendirebilir. Satıcı firmalar satış sonrası destek vermediklerinden kar marjı onlar için kaliteden önce gelir. Gensal Telekom ile Ankara’da ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde güvenlik kamera sistemleri için anahtar teslim hizmet alabilirsiniz: saha araştırması, teknik şartnamelerin hazırlanması, ekipman seçimi, kurulum, bakım.

Hızlı, uygun fiyatlı, yüksek kalite